Fantasy Sailboat Race
WINNERS ARE HIGHLIGHTED IN RED
Class: J120 / Division I - Cove Island
Prize: Victoria's Hair & Tanning Gift Card
Boat Name Name: City:
Carinthia  Jennifer LaMay Yale
Flyin' Irish Becky Farr Port HUron
FUNTECH Racing  Jeremy Dove Marysville
Hot Ticket  Brian Nays Lexington
Irresistible too  Betty Kautz Croswell
Jayhawker  karri smith  jeddo
Nauti Boys  Kay Shanty Lexington
Night Moves  Liz Sweet Port Huron
Perversion  Jerry  Sweet Port Huron
Victrix  Ken Labaj Port Huron
     
Class: PHRF A / Division I - Cove Island
Prize: Wild Dollar Summer Gift Basket
Boat Name Name: City:
Defiance  Sarah Henry Marysville
Denali  Nancy Henry Marysville
Denali^2  Scott Henry Marysville
Details  ed darga china twp
Equation  Lee Brown Port Huron 
Evolution  Lori Zielke Port Huron
Il Mostro  Barb Dunn Clyde
Natalie J  Krisdee  Golembiewski St. Clair
Sagamore  Heather Gaffney Port Huron
Stripes  Richard Stone Burtchville
Talisman  Dawn Stone Burtchville
Windancer  Brian Holzberger Burtchville
Windquest  larry harvey avoca
     
Class: PHRF B / Division I - Cove Island
Prize: BluRay Disc Player
Boat Name Name: City:
Capers  gene  warren  clyde
Courtesan  Irene HoyHoy  Port Huron
Dolphin  david Long St clair
Margaret Rintoul IV  Dan  Barthel Port Huron  
Mystic 3  dale  taylor  fort gratiot
Promotion  Jacque Johnston  Fort Gratiot
Solution  Don Johnston  Fort Gratiot
Surface Tension  Eric Ceresa Grosse Pointe Farms
To Life  Sharon Goulet Marysville
Unplugged  mary parker kimball
Wind of change  angela harvey avoca
     
Class: Multihull / Division V - Cove Island Multihull
Prize: from Blue Water Area Transit - Jet's Pizza for 6 mo.
Boat Name Name: City:
Accipiter  Yvonne Markel Memphis
Adagio Steve Gajewski Port Huron
Big Storm  Chrissy Somogy 3525 Krafft Rd.
Cheeky  vicki cain burtchville
Lucky Strike  Becky Mericle Avoca
Ollie  Connie Meddaugh  Fort Gratiot
     
Class: Beneteau First 36.7 / Division II - Shore Course
Prize: from GT Auto Sales - Full Car Detail
Boat Name Name: City:
Carrera  Karie  Sweet  Port huron
Gail Force  mike robinson st clair
Grizzly  John  Stenman   Peck
Jalapeno  Donna  Hartel  Applegate
Kazuri  David  Frazee  Avoca
La Buena Vida  Becky Ludy   Fort Gratiot
Legend  Annette  Churchill  Port Huron
Manitou  Nicholas Cataldo Marysville
Patriot  carrie  taylor  fort gratiot
SØhest  Barbara McDougal  Port Huron
War Chant  Brian  McDougal  Port Huron
Weather Edge III  Tanya  Course  Burtchville
     
Class: CC 35 / Division II - Shore Course
Prize: 24 Cupcakes from Jennie B's Cakery
Boat Name Name: City:
Against the Wind  Betty  Dunn  Port Huron
Contender  Dan Dunn  Clyde
Cygnus  lucan  provost  port huron,mi
Firewater  Mary Ann  Herrmann  Port Huron
Mystery  Tammy  Beebe  Ft Gratiot
Praeceptor  Shirley   Kensley  Burtchville
Regardless  Julie  Beauvais   Clyde
Siochail  Mary Lou   Creamer  Marysville
Spirit  shirley  woolman  goodells
Tir Na Nog  Raylee  Kohl  Marysville
Traitor  Vicky  Barr  Carsonvile
Underdog  Jeff  Barr  Carsonville 
Walloon  Dee  Scandalito  Port Huron 
     
Class: Level 126 / Division II - Shore Course
Prize: from Ameriprise Financial, $75 Fuel Woodfire Grill Gift Card
Boat Name Name: City:
Avatar  Christy Sarrine PORT HURON
Ben Jammin  Aaron  Bedford  Port Huron
Consigliere  dalton  bishop porthuron 
Crazy Train  LuAnn  Crawford  Jeddo
Double Jeopardy  Megan  Weaver  Marysville
Its a Zoo  Kristin  Addison  Rochester
Mind Trick  Marie  Tremain  Sarnia
No Rebase  Amanda  Madere Sarnia 
Pandemonium  Matthew  Osterman  Chesterfield
Passinthru  Leanne  Haken Kenockee
Shape  randy  sturm  port huron
Tar Baby  Lee  brown Port Huron 
     
Class: Level 35 / Division II - Shore Course
Prize: $50 for R&R Fireworks
Boat Name Name: City:
Falcon  Heather Hall Fort Gratiot
Griffin  Becky  Gould   Port Huron
Major Detail  coleen albert   port huron
Mr. Bill's Wild Ride donni  albert  kimball
Papa Gaucho II connie   albert  kimball
Rowdy cody  holzberger port huron
Snipe  Vonda Willey Port Huron
Special - K  Karen  Corsetti Port Huron
Steelin' Gold  Andy  Webster Port 
Time Machine  Angie  Black  Port Huron 
Whiplash  Holly Albany Clyde
     
Class: PHRF C / Division II - Shore Course
Prize: Full Detail from St. Clair Collision
Boat Name Name: City:
Bad Habits  tanya  swoffer  carsonville
Blitz  Brenda  Stanko  Kimball
Bushwacker  David  Conger  Port Huron 
Eagle One  Lisa  Richert  Fort Gratiot
Engager  Tristan  Schneider  Carsonville 
Epic  Kevin Pierce Port Huron
Gauntlet  Amber LaFrance  St Clair
Northern Spy  James  Frazer  Clyde
Notso EZ Money  Lorraine  Drechsler  Fort Gratiot
Sagitta  Lisa Hamilton Port Huron
Twisted  Shawn Shrewsbury Port Hruon
Vanguard  Nicole  theeuwes  port huron
     
Class: PHRF D / Division II - Shore Course
Prize: from JoAnn Wine & Assoc. - $100 Visa Card
Boat Name Name: City:
Challwa  Mia Schrader Port Huron
Chico 2  Megan Ludy Port Huron
Good Lookin'  JCLynn  Landschoot  Port Huron
Kohatsu  Anna  Conley Marysville
Phoenix  debbie  wagner Capac
Power Trip  David Conley Marysville
Pterodactyl  Vickie Messinger Croswell
Relentless Pauline   Besser Avoca 
Rum Kist Todd Cooper Fort Gratiot
Say Uncle Brian Mericle avoca
Send in the Clowns  Karissa  Keller Sterling Heights
Snake Oil  jon  church  carsonville
Viper  Dane Marasco Port Huron
Wicked-R  Ashley  Frazee  Kenockee
Windseeker  Betty Snay Port Huron
Windshadow  Lynda Lynch Fort Gratiot
     
Class: PHRF E / Division II - Shore Course
Prize: from Flooring Edge, $75 Gift Cert. to Thumbcoast Brewing
Boat Name Name: City:
Affirmed Robert  bissett  jeddo
Bananas  kristy  bissett  jeddo
Brandilee  Laurie  Dennis  Fort Gratiot
Covert  James  Bauman  Yale
Fast Tango  Jane  Armstrong  Marysville 
Flyer  Jason  Troy  Port Huron 
Liberty  john  adair  fort gratiot
Majic Star  Jessalyn Delor Marysville
Michella  Leanne Haken Avoca
Outlet Xpress  Anthony   Magbanua   Port Huron
Pendragon  priscilla  mayer  kimball
Ragtime  Elizabeth Wickings Port Huron
Resolute  Greg Wickings Port Huron
Seagoing  Scott   Beerbower   Fort Gratiot 
Shenanigan  Cynthia   Beerbower   Fort Gratiot 
Titan  Katie McNabb  Port Huron
Velero VII  Rebecca  Klupp  Port Huron
White River  Crystal O'Boyle Port Huron
     
Class: PHRF F / Division II - Shore Course
Prize: from Farm Bureay Insurance, $50 Casey's Pizza Gift Card
Boat Name Name: City:
Absolute  Stephanie Hendricks Port Huron
Ariel  Nicole Nelson  Fort Gratiot 
Bad Medicine  marguerite Griswold  burtchville
Boomerang  Ryan McInnis Port Huron
Color Me Gone  Gerhardt Schuette Kenockee
Eliminator Judy   Schaller  Lakeport
Escape Plan  Paulette McNabb Fort Gratiot
Genesis  Alyssa Ellis Greenwood
George  lynn  whitney  port huron
Indigo  megan  hickcox  lexington
Jeans  Ashley Aldea Yale
Knee Deep  Shirlene Armstrong Marysville
Le Faucon  deanne  horvath  jeddo
Pandora  Katalin Shappee  Avoca 
Rascal  kristina  Garcia  port huron
Rush  Jeffrey Young Port Huron
Seraphim  Scott Cabler Port Huron
Sorceress Bob Eppley Port Huron
Stargazer  Laura Cummins Marysville
Trick Shot  Tom  Dennis  Fort Gratiot
     
Class: PHRF G / Division II - Shore Course
Prize: 1 year Planet Fitness membership
Boat Name Name: City:
Albacore Mike Down Port Huron
Alida dwight dundas st. clair
Alliance  Kim  Judge  Port Huron 
Camelot  Leann  Loshaw  Port huron
Chippewa  Patrick Hoy Port Huron
Conundrum  Clyde Messinger Croswell
Courage  Lynn  McAuley  Clyde Twp
Days End  Jim Wilson Port Huron
Defiant  Mike  Morris  Port Huron
Desire Chris Lancaster  Hazel green
Sea Wise  lisa  hamilton port huron
Shillelagh  Terrie Cataldo St. Clair
Sleeping Tiger  Sarah Schott  Goodells
Stella Maris  richard  dougoud  port huron
Wavelength  rex trendy kimball
Zubenelgenubi  Tabbitha Lancaster  Hazel  Green
     
Class: Cruising A / Division III - Shore Course Cruising
Prize: 4 tickets to see Walking with Dinosaurs at the Palace
Boat Name Name: City:
Advantage  Brittney Palmer  port huron
Anxiolytic  Tanya  Course  Burtchville
Aonbharr  Jill  Hurley  Kimball
Audacious  Matthew  Lewandowski  Fort Gratiot
Deborah Cay  Gloria  Lewandowski  Fort Gratiot
Delphinus  Aaron Gordon marysville
Dos Mas  Mark Gordon Marysville
Freedom  Laurie  Howard  Marysville
FreeWay Judy   Schaller  Lakeport
Iteru  dave  albert  port huron
Just Chill  Sharon  Smith  Port Huron
Last Run  Roy Turk Lexington
Mattali  Theresa Turk Lexington
Mostly Harmless  Chuck Ames Fort Gratiot
Tara  Fred Gonzales Lexington
Wind Toy IV  Vicky Ames Fort Gratiot
Xcessive  Robin Gonzales Lexington
     
Class: Cruising B / Division III - Shore Course Cruising
Prize: 1 year Planet Fitness membership
Boat Name Name: City:
Cara Jeannette  Krista  Herrick  Peck
Christina with a Sea II Mark Whitney Port Huron
Doc Escape  Lynn Whitney Port Huron
Euphoria  Teresa  Gordon  Marysville
Irish Mist Theresa  McKeon  Burtchville
Knot Yours too Lawrence  Tynes  Burtchville
Limerick  Melisa   Tynes  Burtchville
McRags  Terry  Viola  Cashmere
Miriah  autumn  westbrook  port huron
Momentum  Isiah  Lancaster  Hazel Green
Panache  pamela  garza  port huron
Pendragon shawn T  collins  port huron
Phoenix  Sadie  Barr  Carsonville
Pirate Katie Cuppen Croswell
Resolute  Ally   Lancaster  Hazel Green
Sea Questered   Chloe   Barr  Carsonville 
     
Class: Cruising C / Division III - Shore Course Cruising
Prize: $50 for R&R Fireworks
Boat Name Name: City:
Anemone  jennifer  garza  port huron
Ariel Ray  Luangsuwan Croswell
Bazinga! Paul Kucken Croswell
Carol J  Patra Luangsuwan Croswell
Clannach  Kurt   McLeod  Saint Clair
Equinox  tracy stephens  port huron
Glory  matt knaack port huron
HomeBrewed  David  Mitchell  Port Huron
Kismet  SPRING CAMERON CARSONVILLE
Knot Last  BOB KERRIGAN BURTCHVILLE
Paki Numu  DENA SMILEY PORT SANILAC
Perception  ANGIE SMILEY BURTCHVILLE
Slainte Ollie McAuley  Clyde Twp
Wasabi TRISHA SCHUCK PORT HURON
Whirlwind Jesse O'Boyle Port Huron
Yare Steve Goudy fort gratiot
On-Air Now
Now Playing
NOW PLAYING
Last 10
REQUEST 
DEDICATE
TOP ARTIST
TOP SONGS
Lady Antebellum - Downtown 12:18am
PREVIOUSLY PLAYED Randy Houser - Runnin' Outta Moonlight